Ostrów Wielkopolski to w ostatnim czasie często odwiedzany przez nas punkt ma mapie. Oznacza to, że mieszkańcy Ostrowa i okolic nie mogą obecnie narzekać na brak ciekawych miejsc do treningu.

W tym tygodniu powróciliśmy do klubu Sky Fitness, gdzie mieliśmy okazję wyposażać w większości nowo otwarty poziom -1. Musimy przyznać, że ta część klubu jest wyjątkowa pod każdym względem. ”Podziemia” Sky Fitness stoją w naturalnym kontraście z pozostałymi poziomami klubu. W tym miejscu tryumfuje surowy postindustrialny klimat, w co doskonale wpisuje się nasza seria Old School.


Unikalna sceneria wzbogacona została w urządzenia naszej produkcji takie jak:
– maszyny półwolne
– strefę trójbojową z obciążeniami zawodniczymi oraz ławkami i stojakami do siadów
– half racki oraz pomost ciężarowy
– pokaźny zestaw hantli do 50kg oraz żeliwne obciążenia talerzowe
– ławki GHD, kettlebells oraz sztangi specjalistyczne

Nazwa robocza – strefa dla ”dzików” z pewnością zyska uznanie obecnych klubowiczów i sprowadzi do Sky Fitness również miłośników trójboju, dwuboju czy treningu funkcjonalnego.

A już niebawem do poziomu -1 zawita także ring bokserski będący wisienką na torcie całej aranżacji! Swoją drogą coraz częściej spotykamy się z chęcią właścicieli klubów do umieszczania trenażerów do sportów walki w swoich siłowniach. Powrót do klasyki czy może nowy trend w branży? Czas pokaże. Pewne jest natomiast to, że już na horyzoncie zaplanowanych mamy kilka podobnych realizacji. Czekajcie na wieści!

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *