Wyobrażaliście sobie kiedyś jak mogłoby wyglądać idealne miejsce treningowe dla Was?
Schludne i eleganckie, ale nie tak przytłaczające jak wielkie siłownie sieciowe. Takie, gdzie znajdziecie cały sprzęt jaki jest Wam potrzebny i możecie wykonać dowolny trening. Miejsce, które zachwyca przyjazną atmosferą i otoczeniem. Dodatkowo – miejsce, gdzie oprócz treningu znajdziecie też czas na relaks i regenerację?

A teraz otwórzcie oczy – przedstawiamy wam Studio Treningu Sielska 38A!

Z dumą chwalimy się, że mieliśmy swój wkład w tworzeniu tego unikalnego miejsca na mapie Olsztyna ( zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że jest to unikalne miejsce na skalę ogólnopolską!).

Pierwsze profesjonalne studio treningu personalnego w Olsztynie oferuje wam całą gamę usług: od trenigów personalnych, poprzez zajęcia grupowe na ekskluzywnej strefie SPA z jacuzzi i zespołu saun kończąc.

Z użyciem naszego sprzętu na Sielskiej powstała niezwykle ciekawa strefa treningowa, w której znajdziecie dużo wolnej przestrzeni, rack-i i stanowiska do podnoszenia ciężarów, duży wybór obciążenia, profesjonalny zestaw wyciągów FC3, odważniki kettlebells oraz strefę cardio. A to wszystko wykonane w unikalnej i bardzo charakterystycznej kolorystyce.

Dla nas Sielska = niepowtarzalny klimat. Mimo, że kameralna to jednak jest to realizacja, która będziemy z pewnością długo się chwalić, a właścicielom życzymy samych zadowolonych klientów. Z resztą… jak można być niezadowolonym trenując przy takich widokach?

Jeśli podoba Wam się to co widzicie to zachęcamy do zostawienia łapki dla Sielskiej na ich fanpage. 

Prezentowane zdjęcia autorstwa Jakubowski Foto

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *