O nas

Logo HES

Kontakt

Jakość od lat

Istniejemy nieprzerwanie od 1987 roku. Jesteśmy w 100% Polską firmą z rodzinnymi tradycjami i zasadami produkcji. Nasze produkty w 99 % pochodzą z Polski, produkcja odbywa się w dolnośląskich zakładach HES Wrocław.

Doświadczenie

​​​​​​​Nie ma drugiej takiej firmy na polskim rynku branży fitness produkującej sprzęt treningowy oraz akcesoria treningowe , która może poszczycić się tak bogatą historią, ogromnym doświadczeniem oraz ciągłością sprzedaży. Liczba obiektów które wyposażyliśmy sięga już ponad 1000. Tradycja, jakość, zaufanie klientów sprawiają, że i Ty możesz mieć pewność wyboru sięgając po usługi i produkty marki HES.

​​​​​​Naszą największą SIŁĄ są ludzie, oddani, lojalni, mieszanka młodych wilków i starych wyjadaczy. Najbardziej doświadczony brygadzista jest z Nami od samego początku!

Nasze produkty w 99 % pochodzą z Polski, produkcja odbywa się w dolnośląskich zakładach HES Wrocław.

Dajemy Tobie w ten sposób gwarancje, że otrzymasz polską jakość produktów, pewny termin realizacji niezależny od płynącego statku oraz stabilną cenę, na którą nie ma wpływu kurs dolara.W naszym sklepie On-line wszystkie części zamówisz od ręki, właśnie dlatego mamy tak dużo wiernych i powracających klientów. Dbamy o tradycję podążając za nowinkami technologicznymi, dzięki temu posiadając nowoczesne rozwiązania równocześnie jesteśmy w stanie zapewnić serwis maszyn nawet tych z lat 90 XX wieku.

MADE IN POLAND!

Kompleksowa oferta

Hes Concept

Przyjedziemy, obejrzymy, doradzimy oraz zaprojektujemy wnętrze Twojego klubu w technologii 2d i 3d. Dobierzemy sprzęt w taki sposób, aby odpowiadał na specyficzne zapotrzebowania Twojego lokalnego rynku, miał wyjątkowy spersonalizowany dizajn oraz odpowiadał zasobom Twojego portfela. Podpowiemy my Ci jak tknąć w maszyny i pomieszczenie życie aby miejsce które tworzysz odniosło ekonomiczny sukces. A skąd wiem jak to zrobić?

Ponieważ w Hes Wrocław oprócz produkcji i sprzedaży zajmujemy się również prowadzeniem Naszych klubów, to dwa wyjątkowe miejsca:

Jeden z największych Afiliowanych Boxów CrossFit w Europie CrossFit Wroclaw oraz unikatowy model-obiekt Combo w którym zawiera się HES gym&fitness&HES BOX Leśnica, to kompleks klubowy gdzie w jednym miejscu odnajdziesz 4 strefy (fitness, crossfit, gym, funkcjonal)

Hes Academy

Żyjemy w przekonaniu, że rozwój fizyczny powinien iść w parze z umysłowym. Za cel stawiamy sobie tworzenie treningów skupionych na kompleksowym podejściu. Stosujemy zasady świadomego fitnessu, podtrzymywania motywacji i wypracowania mentalności zwycięzcy. Udostępniamy wiedzę, ekspertyzę i pełne wsparcie. Nasze nieszablonowe podejście sprawia, że możemy gwarantować efekty na 4 płaszczyznach: umysł, ciało, odżywianie, regeneracja.

Hes Academy to jedyna taka inicjatywa w Polsce. Pragniemy znaleźć drogę, która będzie opierać się na wspólnym osiąganiu nawet najbardziej wymagających celów.

Współpracując z nami codziennie przekraczasz bariery mentalne i fizyczny. Powoli stajesz się lepszą wersją siebie i zbliżasz się do człowieka, którym chcesz być. Kiedy poświęcasz praktycznie wszystko swojej pasji, oczekujesz tego samego od trenerów. Wiedz, że HES Academy podziela tą zasadę i zawsze wspiera cię w dążeniu do celów z pełnym zaangażowaniem. Zobacz HES Academy i sprawdź, jakie wiele możemy Ci zaoferować.

Bądź na bieżąco

Zyskaj dostęp do nowych produktów, aktualnych promocji, newsów i porad od HES oraz eksluzywnych ofert dostępnych wyłącznie dla subskrybentów.

Złóż zapytanie