Wyobrażaliście sobie kiedyś jak mogłoby wyglądać idealne miejsce treningowe dla Was?
Schludne i eleganckie, ale nie tak przytłaczające jak wielkie siłownie sieciowe. Takie, gdzie znajdziecie cały sprzęt jaki jest Wam potrzebny i możecie wykonać dowolny trening. Miejsce, które zachwyca przyjazną atmosferą i otoczeniem. Dodatkowo – miejsce, gdzie oprócz treningu znajdziecie też czas na relaks i regenerację?

A teraz otwórzcie oczy – przedstawiamy wam Studio Treningu Sielska 38A!

Z dumą chwalimy się, że mieliśmy swój wkład w tworzeniu tego unikalnego miejsca na mapie Olsztyna ( zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że jest to unikalne miejsce na skalę ogólnopolską!).

Pierwsze profesjonalne studio treningu personalnego w Olsztynie oferuje wam całą gamę usług: od trenigów personalnych, poprzez zajęcia grupowe na ekskluzywnej strefie SPA z jacuzzi i zespołu saun kończąc.

Z użyciem naszego sprzętu na Sielskiej powstała niezwykle ciekawa strefa treningowa, w której znajdziecie dużo wolnej przestrzeni, rack-i i stanowiska do podnoszenia ciężarów, duży wybór obciążenia, profesjonalny zestaw wyciągów FC3, odważniki kettlebells oraz strefę cardio. A to wszystko wykonane w unikalnej i bardzo charakterystycznej kolorystyce.

Dla nas Sielska = niepowtarzalny klimat. Mimo, że kameralna to jednak jest to realizacja, która będziemy z pewnością długo się chwalić, a właścicielom życzymy samych zadowolonych klientów. Z resztą… jak można być niezadowolonym trenując przy takich widokach?

Jeśli podoba Wam się to co widzicie to zachęcamy do zostawienia łapki dla Sielskiej na ich fanpage. 

Prezentowane zdjęcia autorstwa Jakubowski Foto