Hes Concept

Logo HES

Kontakt

Czym jest Hes Concept?

Bazując na doświadczeniu trenerskim HES Academy, współpracy z producentem sprzętu firmy HES oraz prowadzeniu własnych klubów CrossFit Wrocław, CrossFit Leśnica, Crossfit Fabryczna proponujemy Concept Cross, czyli połączenie boxa crossowego z elementami tradycyjnej siłowni.

Umożliwia on realizację treningów bazujących na najnowszych koncepcjach treningowych z wykorzystaniem dedykowanego sprzętu. Oprócz projektu siłowni zapewniamy KNOW HOW na temat wszystkich aspektów jego wdrożenia i funkcjonowania. Będziesz miał możliwość tworzenia oferty dla sportowców profesjonalnych i amatorów.

DLACZEGO MY

Dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu siłowego oraz zapewnianiu niezbędnego know-how w zakresie funkcjonowania klubu możemy każdą powierzchnię zamienić w box crossfitowy, który będzie w pełni spełniał oczekiwania trenujących.

Co więcej, dzięki współpracy z kadrą HES Academy i HES Athletes możemy w pełni pomóc w powstaniu nowego boxa crossfitowego. Nasze wsparcie dotyczy wszystkich etapów prac: od fazy koncepcyjnej, poprzez projektową, aż po wysposażenie klubu, szkolenia trenerskie oraz programowanie treningów.

WSPARCIE DLA PARTNERÓW

​​​​​​​ HES zapewnia kompleksową ofertę dla partnerów. Pomagamy Ci na każym etapie powstawania boxu

Więcej

LOKALIZACJA ORAZ LOKAL

Pomagamy w wyborze lokalizacji i doboru lokalu.

Kontakt

Czym jest Hes Concept?

Kontakt

Możesz zadzwonić lub napisać do nas. Albo po prostu dać znać, że jesteś zainteresowany HES Concept, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i na wygodnych dla Ciebie warunkach przedstawi całą ofertę

Wycena

Dzięki rozmowie z przedstawicielem będziesz miał okazję przedstawić swoje oczekiwania, potrzeby i wymagania. My lepiej zrozumie co chcesz osiągnąć i stworzymy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wizualizacja

Zanim przystąpimy do realizacji, wszystkie nasze projekty przechodzą proces kompleksowej wizualizacji. Dzięki temu zobaczysz jak sprzęt wygląda w różnych konfiguracjach. Ustalimy wspólną drogę działania.

Dobór sprzętu

Kiedy wiesz dokładnie czego potrzebujesz i jak zagospodarować przestrzeń swojego obiektu, przystępujemy do wyboru sprzętu. To kluczowy element bowiem pozwala przełożyć Twoją wizję na rzeczywistość.

Szkolenia dla pracowników

Sprzęt to nie koniec drogi. Oferujemy jeszcze kompleksowe szkolenia dla pracowników. To prosta droga do podniesienia ich kompetencji i zaoferowania Twoim klientom najlepszej możliwej jakości obsługi.

Kreacja wizerunku

Zadbałeś o profesjonalny sprzęt oraz przeszkolony zespół? Czas na odpowiedni wizerunek. Logo, strona, materiały reklamowe, promocje to solidna podstawa tego, jak Twój biznes będzie postrzegany.

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ

Bądź na bieżąco

Zyskaj dostęp do nowych produktów, aktualnych promocji, newsów i porad od HES oraz eksluzywnych ofert dostępnych wyłącznie dla subskrybentów.

Złóż zapytanie